Sot dite e rendesishme!

#Higuain Sipas Gazzetta dello Sport Milan dhe Juventus po punojne per te gjetur nje menyre per te zhbllokuar tratativen Higuain. Menyra me e mire do ishte huazim me nje pagese prej 20 milion euro kesti pare dhe 35 pagesa dyte.
Milan do ti siguronte lojtarit nje page prej 7 milion euro ne sezon.
Per te zgjidhur kete tratative vjen sot ne Milano vellai Higuain i cili do te takoje Leonardo!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu