SNAI: Kuotat e Scudettos-, Milani direkt pas podiumit!

Juventus merr përsëri majen, të paktën atë të parashikimit të SNAI në prag të kampionatit të ri, i cili fillon në fundjavë.

Bardhezinjt, të cilët janë kthyer pas dy sezoneve nën urdhrat e Max Allegri, janë favoritët mjaft qartë për Scudetto, me 1.90.

Hendeku që i ndan ata nga Interi është i madh, edhe pse po flasim per kampionet ne fuqi, ata qe triumfuan sezonin e kaluar: 4.25.

Merkato padyshim që rëndon mbi shitjen e Hakimi dhe Lukaku, pa marrë parasysh lamtumirën e Contes.

Lajmi i madh në kërkim të titullit mund të jetë Atalanta, për të cilën analistët e SNAI besojnë se eshte pjekur për hapin e madh, aq sa titulli vlen 6.50.

Pasi përcaktohet podiumi, të tjerët me shanse shumë më të ulëta: Milani është me 10, Napoli me 12, Roma me 15 dhe Lazio 33.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu