Sky:Mungon Zapata,neser luan Musacchio.

STADIO MEAZZA, MILANO, ITALY - 2017/12/10: Mateo Musacchio of Ac Milan in action during the Serie A football match between AC Milan and Bologna Fc . Ac Milan wins 2-1 over Bologna Fc. (Photo by Marco Canoniero/LightRocket via Getty Images)

Ne ndeshjen e neserme ndaj Verones ne vend te Zapates do te luaj Musacchio.Zapata ka disa dite qe nuk stervitet me skuadren,gjithashtu dhe Romangoli sapo eshte kthyer nga demtimi dhe Gattuso nuk do ta rrezikoj per sfiden e neserme ndaj Verones dhe ne fushe perkrah Bonuccit do te luaj Mateo Musacchio.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu