Sky Sport Tratativa vazhdon..

Sipas Sky Sport Per momentin tratativat vazhdojne normalisht midis paleve, e vetmja pengese per te mbyllur kete tratative eshte Higuain-Juventus per shkak se Higuain pretendon 4,5 milion si tip demshperblimi per largimin nga Juventus.

Tratativa nuk eshte ne rrezik por do te vazhdoje me takime dhe diten e neserme.. sipas Sky nuk do te jene 4.5 milion eurot qe mund te prishin kete tratative..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu