Sky Sport: Per Boban do te ishte nje zgjedhje zemre!

Gazetari i Sky Sport Alciato ka folur sot ne lidhje me rikthimin e mundshem te Zvonimir Boban si drejtues te kuqezinjte.

Ka shume mundesi te shikojm nje rikthim te Zvonimir Boban te kuqezinjte kete sezon. Behet fjale per nje zgjedhje zemre pasi kroati ka nje pozicion shume te larte ne FIFA ku siper tij eshte vetem Presidenti Infantino. Kontaktet ka nisur dhe do te vazhdojne ende, Boban eshte takuar me Maldini dhe Gazidis para se te nisej per ne France ku merr pjese ne Kongresin e FIFA.

Dita zyrtarizimit nuk do te jete sot sepse ka akoma gjera per te sistemuar, por drejtimi eshte ai i duhuri dhe nje rikthim i kroatit ne Casa Milan eshte me prane se kurre!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu