Sky Sport Morata i vetmi synim per Milan!

Sipas Pepe Di Stefano gazetar i Sky Sport Milan eshte fokusuar vetem te Morata lojtar i Chelsea i cili kerkon te rikthehet ne Itali aq sa kur Bonucci u transferua te Milan lojtari spanjoll eshte penduar qe nuk zgjodhi kuqezinjte sezonin e kaluar. Familja eshte nje plus per Milan pasi gruaja e Morata eshte italiane dhe shume shpejt do te behen me femije dhe kjo eshte nje tjeter arsye e forte qe Morata kerkon te rikthehet ne Itali – eshte shprehur Di Stefano per Sky Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu