Sky Sport Milan vazhdon tratativen per Carrasco!

Sipas Manuele Baiocchini qe ka folur per Sky Sport Milan vazhdon tratativen per sulmuesin anesor Carrasco. Ne fillim kuqezinjte e kane kerkuar sulmuesin ne huazim per nje periudhe 1 vjecare por tani do te ishin te kenaqur dhe me nje huazim 6 mujor nga klubi kinez Dalian Yifang.

Lojtari belg eshte i gatshem te ule rrogen dhe te kaloje ne Milano sponda kuqezi. Koha eshte e shkurter por Milan kerkon ta mbylle kete tratative!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu