Sky Sport: Milan ka tashme bazen per sezonin e ardhshem!

– Ky eshte viti pare pas nje revolucioni ne klubin kuqezi duke ndryshuar gjithcka qe nga drejtuesit deri te lojtaret ku mberriten 11 te rinj.

Me Gattuso kuqezinjte gjeten ekuilibrat vrapojne me shume dhe mbrojne me mire, tashme Rino bazen e ka me 3/4 lojtare mund te luajne per vendet e para sezonin e ardhshem – eshte shprehu gazetarja Katia Serra per Sky Sport!

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu