Sky Sport Milan-Commisso mund te mbyllet qe sot!

Vijne lajme te rendesishme nga Sky Sport, sipas TV marreveshja mund te mbyllet qe sot pasi Rocco Commisso ka marre nje telefonate ku i eshte thene qe jane te gjitha mundesite qe marreveshja mund te mbyllet. Celesi i marreveshjes ka qene lenia e 10/15% te aksioneve Yonghong Li.

Ne keto momente Commisso ndodhet ne zyrat e tij ne New York dhe nese vjen ok zyrtarisht ai do te spostohet ne zyrat e Goldman Sachs ne Wall Street per te mbyllur gjithcka!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu