Sky Sport Li ndryshon mendje?

Lajmi fundit: Yonghong Li sipas Sky Sport ka ndryshuar mendjen per te shitur Milanin te Commisso, Li kerkon te shlyeje vete 32 mln euro ndaj Elliot dhe me pas te degjoje dhe ofertat e tjera.
Megjithate Commisso do te prese deri ne fundjave me pas do te terhiqet.

Ky veprim eshte ne dem te Milanit pasi neser merret vendimi i Uefa ku Milan do te marre nje denim me 1 vit perjashtim dhe 30 mln€ gjobe ku nje pjese paguhet tani ndersa pjesa tjeter nuk paguhet nese ndryshojne gjerat..dhe do ta pangoje Milanin te paraqitet ne CAS me nje President te ri..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu