Sky Sport Imobile dhe Morata dy emra per sulmin!

Qe Milan interesohet per sulmues ajo dihet tashme dhe eshte bere zyrtare. Kalinic apo Silva do te bejne vendin gati per pasardhesin e ri ose ndoshta te dy por kush jane emrat?

Sipas Sky Sport Imobile dhe Morata jane dy emrat qe qarkullojne ne zyrat e Casa Milan, i pari mund te joshet nga nje page me e mire se te Lazio por pengese mund te jete Lotito i cili veshtire se negociohet.

Ndersa i dyti Morata mund te kerkoje rikthimin ne Itali pas eksperiences jo te mire te Chelsea por ne gare per te mund te futet dhe Juventus nese largohet Mandzukic – shkruan Sky Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu