Sky Sport: Higuain deshiron te transferohet tek Milani!

Sipas asaj qe raporton Sky Sport sulmuesi i Juventusit dhe kombetares argjentinase Gonzalo Higuain deshiron te transferohet tek Milani me ose pa Europa League. Argjentinasi ka telefonuar disa prej shokeve te tij ne Milanello per te pyetur rreth gjendjes se klubit si dhe mundesise qe ai te transferohet tek Milani.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu