Sky Sport: Gazidis ofron Maldinit rol te rendesishem ne klub!

Sipas Sky Sport ne oret e fundit Administratori Pergjithshem Ivan Gazidis i ka ofruar rolin e Drejtorit Teknik Paolo Maldinit pra rolin qe mbulonte Leonardo ne Shoqerine kuqezi. Pas largimit te brazilianit Paolo Maldini eshte duke e menduar propozimin qe i eshte bere sot ne Casa Milan dhe pritet nje pergjigje brenda kesaj jave – shkruan Sky Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu