SKY SPORT – Edhe Leao me probleme fizike, ashtu si Diaz. Shtrëngojnë dhëmbët. Tonali…

Siç raportohet nga Sky Sport, përveç Tonali dhe Diaz të dëmtuar, të dy viktima të hematovave kundër Torinos, ka edhe një problem në gishtin e madh të këmbës për Rafa Leao.

Sulmuesi do të shtrëngojë dhëmbët për t’u përpjekur të jetë në Kupën e Italisë, një ndeshje e planifikuar për të martën në mbrëmje.

Sa i përket Tonali, është e vështirë të rikuperohet për ndeshjen e dytë kundër Torinos (synohet Cagliari), ndërsa Brahim Diaz mund të jetë në gjendje të zbresë në fushë, edhe pse kavilja është ende i fryrë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu