SKY SPORT – Dyshimet e Piolit për Milanin anti-Napoli!

Duke folur në Sky Sport për lajmet më të fundit nga Milanello, gazetari i Sky Sport Peppe di Stefano bëri një vlerësim të kuqezinjve në funksion të ndeshjes kundër Napolit:

“Në rast urgjence, Milani ka gjetur kompaktësinë që më parë kishte pasur në një mënyrë tjetër. Më mirë nga bashkimi, sakrifica dhe ekipi.

Infermieria është zbrazur pjesërisht: Calabria nuk do të luajë, Romagnoli gjithashtu.

Dalot në të djathtë dhe Theo në të majtë, dy qendrat do të jenë Kjaer dhe Tomori. Tonali dhe Kessie në mesfushë dhe Castillejo më shumë se Saelemaekers në të djathtë.

Calhanoglu përpara Diaz dhe Krunic përpara Rebic. Leao kryesulmues. Këto janë deri tani zgjedhjet e Piolit, por që ka ende dyshime dhe nesër në mëngjes do të vendosë”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu