Sky Sport: Calhanoglu akord me Leipzig por Gattuso nuk leshon!

Sipas Sky Sport ne oret e fundit ka folur per te ardhmen e fantazistit turk i cili ka gjetur nje akord me klubin gjerman Leipzig, por Gattuso nuk kerkon te heqe dore nga Hakan, sa te jem une ne pankine lojtari nuk largohet eshte shprehur para disa ditesh Rino Gattuso. Klubi gjerman insiston dhe pret nje pergjigje pozitive nga klubi kuqezi!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu