Sky Sport 32 milion euro akoma nuk kane mberritur!

Sipas Sky Sport me te derguarin e saj Pepe di Stefano tregon qe 32 milion eurot e Mr Li nuk kane mberritur akoma ne arkat e Fondit Elliot, megjithate duhet pare nese kjo eshte dicka e fshehte midis paleve Mr Li dhe Fondit amerikan apo eshte dicka tjeter sepse nuk ka transparence nga qe klubi kuqezi nuk eshte shprehur deri me tani per kete situate. Afati fundit eshte deri ne oren 21:00 dhe deri atehere te presim nese do te kete nje komunikate apo njoftim te ri..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu