Sky – Romagnoli rekuperimi vazhdon sipas planit!

Sipas asaj qe raporton Manuele Baiochini per Sky Sport Alessio Romagnoli po vazhdon rekuperimin e tij te plote dhe me shume mundesi do te ftohet nga Gattuso per ndeshjen kunder Verona ne fundjave.
Romagnoli mund te luaje disa minuta per te qene me pas ne 100% te gjendjes se tij ne ndeshjen kunder Juventus ne Kupe!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu