Sky: Milani ka shance te fitoj ne Cas vetem me nje president te ri!

Sipas SKY me YongHong Li si president Milani nuk mund te fitoj ne Cas per te hequr denimin qe mos te luaj ne Europa League pasi Uefa e ka denuar Milanin per keq menaxhim te viteve te fundit. Me nje president te ri dhe te fuqishem Milani do te kishte me shume mundesi per ta fituar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu