Sky: Interi futet ne gare per Suson!

Sipas Sky Interi eshte futur ne gare per te marre sherbimet e Susos. Drejtuesit e Interit kane takuar agjentin e Susos per te kuptuar me shume rreth situates se Susos. Klauzola e Susos 40 milione euro eshte e vlefshme vetem per jashte Italiase. Interi pritet te beje nje oferte zyrtare duke perfshire dhe Candreven ne oferte ndersa Milani do te preferonte me shume Brozovic ose Perisic. Nderkohe Sky raporton qe Milani ka bllokuar Callejon per shumen e 20 milione eurove.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu