Sky: Gattuso ne kupe me Piatek?

Peppe di Stefano ka folur per Sky Sport24 ne lidhje me kuqezinjte per ndeshjen e rradhes ne kupe serish kunder Napoli:

E sigurte eshte se Milan do te luaje serish me rrjeshtimin 4-3-3 dhe mund te jete debutimi si titullar per sulmuesin polak Piatek. Por me pare duhet pare nese do te kete ndryshime ne mbrojtje apo ne mesfushe por sipas gazetarit te Sky Gattuso do te hedhe ne fushe lojtaret e tij me te mire pasi kerkon kualifikimin ne kupe edhe pse ndeshja ne fushen e vet i jep nje avantazh te lehte kuqezinjve diten e marte!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu