Sky Gattuso bën turnover!

Sipas Sky Sport Gattuso ka vendosur te ndryshoje shume ne raport me ndeshjen ne kampionat kunder Napoli. Ndryshime do te kete ne mbrojtje ku te dy krahet Calabria dhe Rodriguez do te pushojne dhe ne vendin e tyre do te luajne Abate dhe Laxalt.

Ne mesfushe konfirmohen Bakayoko Kessie dhe Paqueta ndersa Suso dhe Calhanoglu do ti lejne vendin Borini dhe Castillejo te cilet do te mbeshtesin Piatek i cili ben debutimin nga fillimi lojes me kuqezinjte!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu