Sky Commisso gati te rrisë oferten!

Sipas Sky Sport Commisso eshte gati te rrise oferten e tij duke rritur % qe do ti lere Yonghong Li dhe eshte gati te niset per ne Itali qe te marre drejtimin e Milan. Rocco Commisso ka dhe nje plan per tu paraqitur ne CAS dhe per te hequr denimin e Milan nga perjashtimi nga Europa League. Megjithate mbetet gjithcka per tu pare dhe per te bindur Yonghong Li.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu