Sky Carrasco mbetet nje objektiv per kuqezinjte!

Ne emisionin mbreme te Calciomercato ne Sky Sport Gianluca di Marzio ka folur per merkaton e Milan:

Pas sulmuesit polak Piatek Milan mbetet serish aktiv ne merkato, Carrasco eshte nje nga emrat me te perfolur edhe pse me shume veshtiresi pasi klubi kinez nuk deshiron ta largoje lojtarin ne forme huazimi por vetem ne shitje te plote, dhe nje tjeter problem eshte paga e lojtarit e cila shkon ne 10 milion euro. Edhe pse nje tratative e veshtire sipas Di Marzio Milan brenda 48 oreve do te kuptoje me mire nese kjo tratative mund te realizohet apo jo!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu