Sky: 3 njerez te fuqishem ne gare per te marre 30% te Milanit!

Sipas lajmeve te fundit Presidenti i Milanit YongHong Li eshte ne tratativa me 3 grupe te fuqishme te interesuara per te blere 30% e Milanit. Behet fjale per tre njerez te fuqishem nga Malajzia,Arabia dhe Amerika. YongHong Li do te vleresoj oferten me te mire te mundshme. Keto dite do te jene te rendesishme per te ardhmen e klubit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu