Skuadra gjermane ne gjurmet e Calhanoglu!

STADIO GIUSEPPE MEAZZA, MILANO, ITALY - 2018/04/04: Hakan Calhanoglu of Ac Milan during the Serie A football match between AC Milan and Fc Internazionale . The match ends in a tie 0-0. (Photo by Marco Canoniero/LightRocket via Getty Images)

Dy skuadra gjermane ne gjurmet e turkut Calhanoglu, Leipzig dhe Frankfurt jane skuadrat te cilat kerkojne sherbimet e mesfushorit ku mund te largohet jo me pak se 24 milion euro nga drejtuesit kuqezinj te cilet do kerkojne te marrin nje plusvalence ne shitje per shkak dhe te Fair Play Financiar!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu