Skandaloz albitrimi i Guidas ne ndeshjen Atalanta-Milan!

ROME, ITALY - MARCH 13: The referee Marco Guida gestures during the Serie A match between SS Lazio and Atalanta BC at Stadio Olimpico on March 13, 2016 in Rome, Italy. (Photo by Paolo Bruno/Getty Images)

Nje mbremje jo e mire mbreme per albitrin Guods i cili ka ndeshkuar Milanin me 6 kartona te verdhe dhe 1 te kuq ne vetem 9 faulle te shkaktuara nga ekipi i Milanit,ndersa ekipi i Atalantes ka shkaktuar 24 faulle dhe eshte ndeshkuar me 5 kartona te verdhe dhe 1 te kuq.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu