Sirigu, Gigio me duket shume i lidhur me fanellen kuqezi..!

I ftuar ne studion e Rai per Rubriken Sportive Sirigu portieri Torino ka folur dhe per Donnarumma.

Nje keshille? Nuk mund te keshilloj nje portier qe ka bere 100 ndeshje ne Seria A ne kete moshe,mendoj se eshte shume i lidhur me fanellen kuqezi por nuk i di projektet e Milanit qe ka per te ardhmen, futbollit nuk i dihet asnjehere..

Reina? Duhet te dijme se cfare kontrate ka bere me kuqezinjte per te kuptuar me shume nese do jete portieri dyte apo i pare, eshte i ndryshem nga Gigio por nje klub i madh si Milan duhet te kete dy portiere ne keto nivele nese do te fitoje ne te ardhmen!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu