Simiç Gattuso ka energjine e duhur!

Ish mbrojtesi kuqezi Dario Simiç pas ndeshjes mbreme ne lamtumiren e Andrea Pirlo ka dhene nje interviste per Milan TV:

– Rino ka energjine e duhur per kuqezinjte, eksperienca ne skuadrat e vogla i ka bere mire atij dhe tani aftesine per te drejtuar nje skuader si Milan. E mori ekipin ne nje moment jo dhe aq te mire dhe arriti te kthente gjithcka ne pozivitet. Uroj te beje me mire sezonin e ardhshem..!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu