Shtylla i hoqi Ibrahimovic GOLIN E VITIT! Shikoni perlën e Zlatan ndaj Fiorentina (VIDEO)

Zlatan Ibrahimovic dje veç golit pati edhe dy momente ku me pak fat topi do të kishtë hyrë në rrjetë. Një prej tyre në pjesën e dytë pasi në pjesën e parë ishte tranversa ajo që i tha “jo” festës së tij, pasi ia hodhi parabolë portierit…

Këtë gjë e bëri edhe në pjesën e dytë, por shumë më larg. Portieri nuk ishte më Dragoëski (që u dëmtua në pjesën e parë) por Terracciano i cili me sy ndoqi trajektoren e topit por mbeti i gozhduar në vend deri kur topi kapi kryqëzimin e dy shtyllave dhe më pas u largua nga rrezja e portës…

Do të kishte qenë padiskutim ndoshta goli i vitit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu