Shpërthen gazetari i Milan TV ndaj Maresca: Nuk ekziston në botë ajo që bëri sot!

Pas ndeshjes Parma-Milan, e fituar 3-1 nga kuqzinjtë, gazetari i Milan TV, Luca Serafini ka shpërthyer nga studiot për rastin Ibrahimovic-Maresca (karton i kuq)

Arbitri nga Napoli (rastësi që Napoli garon me Milanin për zonën Champions?!) “Mund t’ia thuash lojtarit që mjaft protestove dhe mbyllet aty.

Mund t’ia lësh ta kuptojë, por nuk ekziston në botë që Serie A të vendoset nga një njeri që preket shpejt!

Nuk ekziston që Champions të vendoset nga një njeri që preket shpejt për një fjalë…

Kjo është e patolerueshme!”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu