Shpërthen Castillejo dhe ia dedikon tifozëve!

Samu Castillejo u fut në pjesën e dytë të ndeshjes Inter-Milan dhe madje iu afrua edhe golit. Një sukses i vuajtur dhe deri në fund me zemër në dorë, por që fitorja dhe 3 pikët kanë ardhur.

Të luash pa tifozeri në “San Siro” nuk është asnjëherë e lehtë, por Milani e bëri këtë gjë, ashtu sikurse edhe Interi. Një ndeshje që deri në fund ishte dyluftim i ashpër.

Samu Castillejo preferon t’ia dedikojë atyre që ishin jashtë stadiumit dhe që i shoqëruan deri në stadium me scooter dhe banderola e kore… Pra, tifozeria kuqezi, zemra e vërtetë, “Curva Sud”…

“Kjo është edhe për ju, Cazzooo!”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu