Shikoni golin e Hakan Calhanoglu sonte në Nations League (VIDEO)

Hakan Calhanoglu vazhdon të përjetojë momentin më të mirë të formës dhe karrierës. Jo vetëm te Milani, por edhe në kombëtare, aty ku sa herë ekipi është në vështirësi tregon klasin e tij!

Ndaj Serbisë, nurmi “10” ka ndërtuar një aksion nga zero, me kombinim bukur dhe finalizim…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu