Shifrat i japin te drejte Gattuso!

Shfrat i japin te drejte Rino Gattuso, njeriu ku ne fillim nuk kishte besimin e duhur qe mund te rikthente kuqezinjte ne shinat e duhur ja doli ti rikthente dinjitetin skuadres te cilen e kishte humbur ne fazen e pare.

Me mire se Milan ne keto jave ka bere vetem Juventus dhe Napoli me 33 pike te fituara, nen drejtimin e Gattuso ja shifrat ne foto:

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu