Shevcenko: Pirlo nje fenomen!

Me rastin e lamtumires nga futbolli sot ne San Siro ritakohen te gjithe yjet e Milanit legjendar ku njeri prej tyre i ftuar eshte dhe Sheva:
Pirlo ishte nje fenomen, jam i lumtur qe kam luajtur me te ne skuader. Andrea ishte nje lojtar qe te jepte asist nga 50 metra largesi.. Per mua eshte si nje vella.. jam i lumtur qe do jem sot ne lamtumiren e tij – eshte shprehur per mediat ish sulmuesi kuqezi Andrey Shevcenko!

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu