“Scudetto iku sot! Milani? Ngec çdo herë…”

Duke folur në Sky Sport, Giancarlo Marocchi foli për barazimin midis Milanit dhe Sampdoria.

Nëse përpara disa kohësh ishte Fabio Capello ai që i vuri vulën luftës për titull duke thënë se “gjithçka mori fund në Spezia”, për gazetarin në fakt çdo gjë mbyllet sot:

“Milani i thotë lamtumirë Scudetto-s me këtë barazim. Unë pres një Inter të vendosur ndaj Bologna dhe është një mundësi që vjen një herë në jetë…

Milani ngec çdo herë. Sampdoria luajti më mirë me 10 se sa me 11-të ndaj ekipit kuqezi”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu