Sconcerti Juventus i lodhur, Milan mire fizikisht!

Gazetari Mario Sconcerti ka folur per RMC Sport rreth finales se kupes:

– Finalja eshte nje ndeshje e hapur edhe pse klasifikimi shikon Juventus me lart. Ne nivelin fizik shikoj me mire Milan pasi Juventus eshte sforcuar me shume per te fituar scudetto.

Do te jete nje stadium i tejmbushur dhe te dyja skuadrat kane kualitet per ta fituar ndeshjen..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu