Schalke konfirmon largimin e Myer!

Max Myer eshte nje lojtaret qe ndiqet nga shume klube europiane, nder to dhe Milan ka shfaqur interes per gjermanin te cilit i perfundon kontrata ne qershor te ketij viti.

Mesfushori nuk ka rinovuar me klubin gjerman dhe sot drejtues te Schalke kane konfirmuar largimin e tij ne fund te kampionatit. Mirabelli e ka ndjekur disa here lojtarin ne Bundeslige dhe ka dhene pelqimin e tij per mesfushorin e talentuar gjerman!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu