Scaroni: Nderrimi pronesis bindi Uefa!

– Fair Play Financiar? Denimi i Milan ishte nje terren i panjohur per ne, ne gusht kemi kerkuar nje takim me Uefa per te konfirmuar ate qe CAS vendosi se denimi nuk ishte i drejte.

Asnje skuader nuk kishte marre denimin e Milan, tani presim nje Voluntary Agreement nga Uefa dhe eshte e sigurte se do te jemi ne qender te vemendjes ne cdo kohe.. dhe do te respektojme cdo rregull te Uefa per te mos patur me ato lloj aventurash – u shpreh Presidenti Milan Scaroni!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu