Scaroni moment historik per Milan!

Jam shume i lumtur te jem President i AC Milan dhe falenderoj te gjithe keshilltaret per besimin ndaj meje. Eshte nje moment historik per klubin dhe kemi per detyre te rikthejm Milan ne nivele te larta. Ne nivel keshilli do te bejme me te miren per ti vendosur trajnerit ne dispozicion nje skuader te denje – eshte shprehur Paolo Scaroni pas emerimit si President i Milan!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu