Scaroni merkato e bllokuar nga UEFA!

Paolo Scaroni ka perseritur dhe sot se Milan do te ece me pranimin e linjes se UEFA duke pranuar Fair Play Financiar, nga nje ane drejtuesit e Milan jane kunder denimit nga UEFA duke e cuar ceshtjen ne CAS por nga ana tjeter nuk duan ti hapin lufte UEFA-s edhe pse jane te bllokuar per nje ceshtje te sezonit 2014-2017 ku ata nuk kane qene ne pronesi te Milanit.

Leonardo dhe Maldini po punojne ne nje menyre te ngrire pasi nuk mund te bejne transferime me shuma te medha per shkak te FPF por nga ana tjeter po punojne dhe ne merkaton ne dalje 30 lojtare jane shume per stafin kuqezi, ku Halilovic dhe Bertolacci duken te larguar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu