Sarri Milan nuk eshte me skuadra e fazes se pare!

  • Nuk eshte e thjeshte ndaj ketij Milani te forte dhe solid ne mbrojtje, ne beme lojen tone rastet i kishim por nuk i shfrytezuam ashtu sic duhej. Milan ka ndryshuar shume nuk eshte me ai i fazes se pare Gattuso ka ndryshuar gjithcka.
  • Donnarumma? Beri nje mrekulli..
  • Biglia? Patem nje debat por folem dhe sqaruam gjithcka ne dhomat e zhveshjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu