San Siro i tejmbushur ne ndeshjen ndaj Napolit!


Nje San Siro i tejmbushur pritet te jete neser ne oren 15:00 ne sfiden ndaj Napolit ku deri ne keto momente jane shitur rreth 62.000 bileta,gjithashtu eshte hapur dhe kati i trete i stadiumit. Pritet qe deri neser te jene shitur te gjithe biletat duke vendosur keshtu nje rekord pas 2 ndeshjeve ndaj Interit dhe Juventusit ku San Siro ka qene “Sold Out” jane shitur te gjitha biletat.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu