Sala do te ishte nje turp te skualifikonin Milanin!

Ne skene ka dale dhe Kryetari Bashkise se Milanos Giuseppe Sala i cili ka reaguar ashper ndaj Uefa:

PSG ben cfare te doje ndersa per Milanin vijne denimet? Do te ishte absurde te denohej nje klub si Milan – eshte shprehur Kryetari Bashkise se Milanos ne nje interviste sot rreth ceshtjes se Milanit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu