Rybolovlev del nga skena Milan i mbetet Fondit Amerikan!

Rusi Rybolovlev nuk mund te blente Milanin pa shitur ne fillim Monaco sepse Uefa nuk e lejon dy pronesine dhe rasti i Leipzig dhe Red Bull Salzburg eshte i ndryshem. Si perfundim Elliot eshte pronar i AC Milan dhe shume shpejt do te behen ndryshime ne strukture dhe me pas do mendohet per te ardhmen e Milan qe per momentin eshte e Fondit Amerikan!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu