RUI COSTA: SHUMË SHPEJT MILANI NË CHAMPIONS

Manuel Rui Costa, ish numri 10 i Milanit (2001-2006) që me bluzen kuqezi ka fituar mes shumë trofevë Champions League, ka folur për mikrofonët e Spormediaset rreth momentit kuqezi.

Ish ylli portugez ka konfirmuar se “Milani është në rritje dhe që drejtuesit kuqezi po bën një punë të mirë”.

Mjeshtri më pas ka shtuar:

“Rezultatet kanë filluar të shihen dhe shpejt do të shohim Milanin në Champions League”.

Ish numri 10 ka shprehur edhe mendimin e tij për ish shokun e skuadres dhe drejtorin teknik të kuqezinjve:

“I njoh shumë mirë kapacitetet e Maldinit. E di se sa e don dhe se sa është tifoz i skuadrës”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu