Rui Costa flet per Milanin!

Legjenda e Milanit,Manuel Rui Costa ka dhene sot nje intervist ku ka folur per gjendjen aktuale te Milanit:

”Milani tani eshte nje skuader e re qe po hap nje cikel te ri,per historine e tij Milani meriton te jete ne Champions. I kuptoj tifozet por duhet te kene dhe pak durim dhe gjithcka do te shkoje mire.Gattuso? Nje njeri i madh,do te jete nje tranjer shume i mire dhe nuk e them kte sepse e kam pasur shoke skuadre.”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu