Rrokade portieresh?

Sipas Premium Mediaset kalimi i Courtois portierit te Chelsea te Real Madrid mund te hape skenare te tjera ne merkaton e portiereve, me portierin belg te Real dhe me Allison pothuajse te Liverpool Chelsea i Sarrit mund te hedhe syte nga Seria A dhe pikerisht te Milan ku Donnarumma mund te jete objektivi kryesor per blute e Londres!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu