Rritet vlera e lojtarëve të Milanit, Transfermarkt jep shifrat

Transfermarkt ka përditësuar vlerat e merkatos së lojtarëve.

Ndeshjet e pas karantinës sigurisht që i kanë bërë mirë Milanit, që rritet me plot 56 milionë euro, për një total prej 391,20.

Lojtari më i shtrenjtë është Gigio Donnarumma, me 60 milionë euro (+10.5).

Rritje e rëndësishme për Theo Hernandez (+13), që rritet në 45 milionë, dhe Bennacer me 28 milionë (+13)

Rriten edhe vlerat e Kessie (27 (+7)),

Rebic (32 (+8)) dhe Calhanoglu (23 (+8,5)).

Qëndron stabël Romagnoli me 36.

MILAN, ITALY – JANUARY 26: Alessio Romagnoli of AC Milan looks on during the Serie A match between AC Milan and SSC Napoli at Stadio Giuseppe Meazza on January 26, 2019 in Milan, Italy. (Photo by Marco Luzzani/Getty Images)

Në rritje edhe Leao (24) dhe Castillejo (13).

 Zbresin Paqueta (20) dhe Conti (10).

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu