Ronaldo: Te Milan u ndjeva mire!

Ne nje interviste per Sky Sport Ronaldo ka folur nder te tjera dhe per eksperiencen e tij me fanellen kuqezi..

Te Milan kalova shume mire, mesova shume gjera dhe gjeta nje shoqeri te pabesueshme. Tifozet e Milan me priten shume mire dhe me trajtuan sikur te kisha vite aty, pra me pak fjale nuk ka asnje skuader ku mund te jem penduar qe kam shkuar – eshte shprehur Ronaldo per Sky Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu